Forest
Šalkone logo

Šalkone

LLU Meža fakultātes studentu biedrība

graphical divider

Aktuālā informācija

Līdz konkursa beigām ir atlikušas tikai 5 dienas. Tu vēl līdz 16.aprīlim vari paspēt piedalīties. Gaidīsim!🎉

Čau, čau!🌲 Pavasaris tuvojas ne tikai ar pirmajiem plaukstošajiem koku zariem, bet arī ar sesiju , stresu un negulētām naktīm.
Lai mazinātu šīs negatīvās emocijas, atgādinām, ka līdz 16.aprīlim ir iespēja piedalīties konkursā un tikt pie foršām balvām !

Hei, hei, hei! 🌲Šogad deju grīda netiks izdancināta, gaiteņi alkst pēc studentu smiekliem un čalām, taču fakultātes sienās ir palikušas atmiņas.
Tā kā visiem iemīļotā balle "Meža vakars" šogad nenotiek, mēs, s/b "Šalkone", aicinām Tevi padalīties ar savām pirmajām atmiņām par balli vai arī, ja Tu nebiji ballē, kādu tu to vēlētos.
●Viss kas Tev ir jādara, ir jādalās ar savām atmiņām vai nākotnes vīziju, pastāstot to mums un pievienojot bildes vai video, lietojot tēmturi #balleMezaVakars2021. Pirms tam pārbaudi vai posts ir publisks, savādāk mēs nezināsim, ka velies piedalīties.
●2 labākos stāstu/atmiņu autorus izvēlēsimies mēs, bet 3. tiks noteikts pēc lielākā “Like” daudzuma🎉
●Konkurss norisināsies līdz 16. aprīlim⏳
Tiekamies nākamajā ballē “Meža vakars”!

Šalkone 2021. Valentīndienas izskaņā s/b Šalkones brīvās sirdis satik...

Valentīndienas izskaņā s/b Šalkones brīvās sirdis satikās, lai pavadītu šo vakaru attālināti, bet kopā , piedaloties Valentīndienas viktorīnā, fantazējot ideālo randiņu trijatā, spēlējot online spēles .
Vakars bija izdevies un aukstās sirdis atkausētas !

Šalkone 2021. Priecāsimies Tevi redzēt ! 🌲

Priecāsimies Tevi redzēt ! 🌲