Balle ”Meža vakars”

Jau atkārtoti ar grandiozu iznākumu ir noslēgusies tradicionālā balle “Meža vakars”, kas, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, pirmo reizi tika organizēta arī rudenī – 28.oktobrī, tādējādi dodot iespēju LLU studentiem pavadīt brīnišķīgu vakaru katra mežinieka sirdī – Meža fakultātē arī rudens semestrī!
Uz pasākumu tika aicināti piedalīties visu LLU fakultāšu studenti, pasniedzēji un arī absolventi, kā rezultātā balles apmeklētāju skaits sasniedza rekordlielu summu – vairāk nekā 800 cilvēku.
Vakara gaitā viesus priecēja grupa “Lustīgais Blumīzers”, interesentiem bija iespēja vērot burvju mākslinieka Jura Gavrilova maģiskos trikus, tostarp fakultātes pirmajās stāvā darbojās arī fotostūrītis, kur ikviens varēja iemūžināt skaistos balles mirkļus. Par izsalkušiem vēderiem parūpējās kafejnīca “Niko”. Balles kulminācijā tika noskaidroti balles karaļa un karalienes titulu ieguvēji – Oskars Eiduks no LLU Lauku inženieru fakultātes un Nora Vabule no LLU Veterinārmedicīnas fakultātes.
Studentu biedrības “Šalkone” kolektīvs vēlas teikt sirsnīgu paldies katram lieliskajam balles viesim, skanīgajiem muzikantiem, sponsoriem – DNB bankai, kokapstrādes uzņēmumam SIA “KveilaM”, grāmatnīcai „Globuss”, krodziņam „Istaba”, kā arī rotaslietu virtuoziem „Lile Hearts” un ,protams, čaklajiem darba rūķiem, kuri rūpējās par balles organizēšanu, telpu noformēšanu un izrotāšanu.
Uz tikšanos jau nākamajā mežinieku ballē – pavisam drīz – PAVASARĪ!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *