Šalkonieši ir stipri!

Šalkones biedri nevienu aktivitāti nelaiž vējā! Tā arī šogad atkārtoti piedalījāmies Stipro Skrējienā, kas notika 4.maijā Cinevillā par godu Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienai.

Un tā mēs cīnījāmies, šoreiz vairāk, lai pievārētu sevi un noskrietu visu distanci, pārvarot 33 šķēršļus (trases garums~ 9 km) kā saliedēta komanda.

Saulainajā dienā, kas bija īpaši silta un pateicīga stiprinieku sacensībām, bija pieteikušās vairāk nekā 500 komandas, no kurām kopvērtējumā esam 11.

Trase bija sarežģīta; tajā tika iekļauti vairāki ūdensšķērsļi,(dubļi, tranšejas, grāvji), kas ātri nogurdināja sportistus. Spilgtāk atmiņā palicis Stikla kalns, kuru bez komandas vienotības būtu neiespējami pārvarēt – Stikla kalns bija 45 grādu slīpa siena, kas aplieta ar eļļu un praktiski neiekarojama. Protams, neizpalika šķēršļi, kur jāizlien cauri mucām, jāskrien pāri automašīnu riepām, jālec pāri automašīnām, jālien pa tranšejām, jārāpjas pāri baļķu sienām, utt.

Sacensībās piedalījās dažāda veida komandas- Policijas akadēmijas, Jūras spēki, ugunsdzēsēju vienības, dažādas universitātes, kopīgu interesentu grupiņas un dažādu uzņēmumu pārstāvji.

Sakām lielu paldies uzņēmumam SIA AmberWood, kas apmaksāja mūsu komandas dalību sacensībās.

Arī šoreiz pierādījās, ka roku rokā mēs spējam visu sasniegt un tiekam līdz galamērķim!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *