Mis un Misters konkurss

Tradicionālajā Mežu dienu konkursā, kurā meklē fakultātes talantīgāko, atraktīvāko un galantāko pirmā kursa studentu, uzvarējuši Diāna Supe un Āris Pūseps. Par vice-mis un vice-misteru kronēti Elija Reihlere un Ņikita Beluško.

 

 

Konkursa dalībnieki, iepazīstinot ar sevi, kā iemeslus, kādēļ iestājušies tieši Meža fakultātē, minēja mīlestību pret dabu, dzimtas tradīcijas meža nozarē un medniecībā, kā arī bagātu līgavaiņu un skaistu meiteņu meklējumus.

Talantu šovā konkursanti demonstrēja spējas deklamēt dzeju, dejot visdažādākā žanra dejas, sākot no tautas dejām līdz salsai, aktieru dotības komiskās epizodēs un futbola paraugdemonstrējumos. Topošais misters atskaņoja uz saksofona pazīstamas melodijas, bet mis meži jautru skeču ar teātra sporta elementiem.

Koša un pārsteidzoša izvērtās konkursa dalībnieku modes skate, kurā studenti attēloja kādu slavenību, kuru skatītāji zāle centās atminēt – jaunie studenti iejutās Čārlija Čaplina, Lady Gaga, Frīdas Kalo, Olgas Rajeckas, Mistera Bīna, Zemgusa Girgensona, un citu tēlos.

Skatītāju lielākās simpātijas guva Ņikita Beluško, kurš talantu šovā demonstrēja sava komiķa dotības, modes skatē attēloja seru Lanselotu, bet skatītāju simpātiju ieguva Evelīna Samsone, dejojot kantrī dejas un attēlojot Rozā Pantēru.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *