Meža koju Olimpiskās spēles 2014

Olimpiskās spēles Meža kojās jau ir kļuvusi par tradīciju. Arī šogad Meža fakultātes studentiem bija iespēja pierādīt savas spējas sportiskās un intelektuālās disciplīnās.

19. februārī visiem interesentiem tika dota iespēja piedalīties Olimpiskajās spēlēs. Šoreiz netika izrādīta tik liela ieinteresētība kā citus gadus, tomēr paldies visiem tiem, kuri nebija slinki un piedalījās.

Olimpiskajās spēlēs savu dalību pieteica 4 komandas – “Zolīdie mežoņi”, “Reduktors”, “MZ1” un “Kruķis”. Komandas bija gana aktīvas un ar lielu interesi un visiem spēkiem centās izpildīt katru uzdevumu ar pilnu atdevi. Tomēr pirmo vietu izdevās izcīnīt komandai “Zolīdie mežoņi”, kuru pārstāvēja Kristiāna Zaķe, Sigita Mūrniece, Reinis Patmalnieks un Didzis Rozītis. Otro vietu izcīnīja komanda “Reduktors”, kurā aktīvi cīnījās Aivis Holkins, Aivars Umbraško, Klāvs Kreilis un Ieva Doniņa. Pirmajā trijniekā ieķuva komanda “Kruķis”, kuru pārstāvēja Leonīds Beluško, Mārcis Cielava, Kristaps Vēzis un Lelde Hermane. Neskatoties uz to, ka šajā komandā bija divi dalībnieki, kuriem ir lauzta kāja un jālec uz kruķiem, no tā arī radās komandas nosaukums, šie jaunieši spēja sev un citiem pierādīt to, ka tas nev šķērslis, lai palaistu garām šo jauko pasākumu. Mazāk veicās komandai “MZ1” (Edmuns Šapovalovs, Katrīna Jaunslaviete, Alise Šņore, Signe Tjulina), kura neiekļuva pirmajā trijniekā, taču izsakām lielu paldies par piedalīšanos.

Šo spēļu laikā arī katrs individuāli varēja pārbaudīt savus spēkus dažādos pārbaudījumos. Tomēr vislabāk veicās un nominācijas Dižvīrs un Dižsieva ieguva Didzis Rozītis un Kristiāna Zaķe.

Paldies visiem, kuri atrada laiku un vēlmi piedalīties!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *