Cross Country

  1. 8. oktobrī norisinājās jau piektās LLU Meža fakultātes (MF) studentu biedrības “Šalkone” rīkotās krosa – orientēšanās sacensības “Cross Country”, kurās uzvaru izcīnīja MF un Lauku inženieru fakultātes (LIF) studentu pārstāvēta komanda.

Kā informē studentu biedrības “Šalkone” sporta komisijas vadītājs Edmunds Šepovalovs, šogad sacensībās startēja MF un LIF pārstāvētas komandas, un, lai arī dalībnieku skaits nebija tas lielākais, ieradušies bija paši labākie: “Dalībniekiem bija jāizskrien marķēta trase, visā tās garumā pildot dažādus uzdevumus – ierakto šķēršļu pārvarēšana, erudīcijas pārbaude, līdzsvara pārbaudījums, čiekuru mešana, ripas zāģēšana un visbeidzot pēc uzkalna pievārēšanas – brišana cauri dīķim un plosta nogādāšana no viena krasta uz otru.”

Trasi veicot 22 minūtēs un 26 sekudēs, par sacensību uzvarētājiem kļuva komanda “4 eiro” (Saiva Kārkliņa, Pēteris Vīrs, Sergejs Kozlovs, Jānis Zariņš). Otrie spēcīgākie (23 minūtes) bija “Šņucītis” (Jānis Šņucītis, Dāvis Blankenbergs, Māra Stolere, Artis Dude), savukārt kā trešie finišu sasniedza komanda “Vājprāts” (Ieva Jaunslaviete, Agita Gabranova, Elmārs Bušujevs, Mārtiņš Pētersons) ar rezultātu 25 minūtes.

Sacensību tradīcija aizsākta pirms pieciem gadiem un sadarbībā ar “Meža pētīšanas staciju” norisinās Ozolnieku apvidus mežos, kur daba pati parūpējusies par iespējām pārbaudīt komandu vienotību un sportisko garu – sacensību dalībnieki šķērsoja trasi mežaudzē, kam raksturīgas ar ūdeni pielijušas stigas, dīķi, uzkalni, daudz iespaidīga platuma un dziļuma grāvji un laba atmosfēra.

CROSSCON

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *