Aizvadītas piedzīvojumu sacensības „Cross&Country`2013”

Trešdien, 9. oktobrī Meža fakultātes studentu biedrība „Šalkone” sadarbībā ar MPS Jelgava rīkoja tradicionālās piedzīvojumu sacensības apvidū „Cross&Country`2013”. Sacensību tradīcija aizsākta pirms vairāk kā 4 gadiem un šogad pirmo reizi kopš skrējiena pirmsākumiem tika mainīta sacensību norises vieta. Tā atzīta par labu esam, jo daba pati parūpējusies par iespējām pārbaudīt komandu vienotību un sportisko garu – ar ūdeni pielijušas stigas, dīķi, uzkalni, daudz iespaidīga platuma un dziļuma grāvju un laba atmosfēra. Sacensību starts ir pie LLU 150 jubilejai veltītā koku stādījuma.

Sacensībās startēja 6 komandas; un, lai gan dalībnieku skaits šogad nebija tas lielākais, ieradušies bija paši labākie. Dalībniekiem bija jāizskrien marķēta trase, visā tās garumā pildot dažādus uzdevumus – pārvarot ieraktos šķēršļus, baudot „Tarzānu” pāri grāvim, lekšanu ar maisiem, čiekuru mešanu, ripas zāģēšanu, spēkojoties erudīcijas pārbaudē un visbeidzot tiešā planējumā no kalna – dīķī un kārtīgi izpeldoties.

Trasi veicot 35 minūtēs, par sacensību uzvarētājiem kļuva komanda „Dude” (Artis Dude, Artis Vīksna, Jānis Šņucītis, Anete Geduševa). Otrie spēcīgākie (39 min) bija „Indiāņi nemīž” (Leonīds Beluško, Līga Neija, Rinalds Osis, Edgars Jansons ), savukārt kā trešie sevi pierādīja „Gumpeļi” (Atis Poga, Saiva Kārkliņa, Raivis Nīmants, Agris Pobiaržens) ar rezultātu 41 minūte.

Cross country 2013

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *